Erkan Koleji Erkan Sağlık Lisesi Adana Erkan Teknik Lise Erkan Sports Life

Hakkımızda

Özel Erkan Eğitim Kurumları kurucu lideri Hatip( Avlar) HATİPOĞLU tarafından 1988 yılında Adana'da sürücü kursu olarak faaliyete başlamış olmakla birlikte zaman içerisinde hızla gelişerek kamuoyunun kabul ve takdirini kazanmıştır.
 
Kurumumuz: Yabancı dil, bilgisayar, sürücü kurslarının yanı sır; Radyo Erkan ile uzun yıllar bölge insanına hitap etmiş, 1997 yılından itibaren ise bünyesine ilköğretim ve lise dershanelerini ilave ederek daha geniş kitlelere hizmet etmiştir.
 
Erkan Eğitim Kurumları, Adana ve Türkiye'de bir ilk'le eğitime öncülük ederek, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) kursu ile ülke genelinde önemli başarı kazanmıştır.
 
Her geçen gün gelişen kurumumuz, uzman personel istihdamının yanı sıra,sınırları sürekli büyüyen Adana'nın yerleşim alanlarını göz önüne alarak, hizmet ağını genişletmiştir.
 
Bölgenin insanlarına daha kaliteli ve yaygın hizmet sunmak için son yıllarda: TUS, Açık Öğretim, Uzman Jandarma ve Polislik, SRC, Tıp Sekreterliği, Avcılık, İlk Yardım, Hukuk Sekreterliği, Özel Güvenlik gibi birçok dalda belge veren kurslar sunarak eğitim sektöründeki başarılarını katlamıştır.
 
2010-2011 eğitim-öğretim yılında Adana'ya en önemli hizmetlerden birini daha icraata geçirerek Erkan Koleji'ni hayata geçiren kurumumuz, yaygın eğitim alanındaki liderliğini pekiştirmiştir.
 
Erkan Eğitim Kurumları, geleceğin teminatı gençlerimizin Atatürk ilke ve inkılapları ışığında milli-manevi duygularla yetişmesini, çalışkan, paylaşımcı, yurtsever ve aklı rehber edinen çağdaş insanların Türkiye'sinde üstlenmiş olduğu görevini en iyi şekilde yapmaya devam etmektedir...